FB: #kredyty #Krosno #pozyczki #banki #doradztwo

Bank Expert to jeden z czołowych serwisów z dedykowanymi prezentacjami dla klientów z Krosna. Jako pierwsi 9 lat temu roku uruchomiliśmy usługę ułatwiającą klientom wybór kredytu na zakup mieszkania lub domu, konsolidację kredytów gotówkowych, przeniesienie kredytu do innego banku lub pożyczkę pod zastaw nieruchomości z darmową asystą konsultanta. Od 2007 roku wraz z doradcami finansowymi Expander Advisors, Open Finance i Notus Finanse zwiększamy świadomość finansową obywateli, umożliwiając dostęp do informacji o instytucjach finansowych, nieszablonowych rozwiązaniach i najnowszych promocjach.

Bank Expert to serwis stworzony z myślą o użytkownikach laptopów, tabletów i smartfonów. Ci ostatni już wkrótce będą mieli okazję pobrać nowoczesną aplikację ułatwiającą szybki kontakt z bankami z Krosna. Zapraszamy na nasze kanały w mediach społecznościowych.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Krośnie (obszar działania Krosno i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.