FB: #kredyty #Pajeczno #pozyczki #banki #doradztwo

Bank Expert to portal oferujący klientom z Pajęczna dostęp kredytów na zakup mieszkania lub domu, pożyczek pod zastaw nieruchomości, konsolidacji lub refinansowania kredytów poprzez usługi certyfikowanych doradców finansowych. Proces wyboru najkorzystniejszego kredytu zależy od kilku parametrów, jak np. zdolność kredytowa, wartość nieruchomości, LTV, wysokość marży i oprocentowania, okres kredytowania, majątek kredytobiorcy lub fakt, czy wybrany bank jest bankiem głównym (klient posiada rachunek osobisty zasilany co miesiąc pensją lub stałymi przelewami). Przeciętny Adamczyk, pomimo licznych porównywarek kredytowych, nie jest w stanie samodzielnie wybrać najlepszego finansowania, ponieważ banki traktują klientów indywidualnie, a ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana zostaje dopiero po dokładnej analizie możliwości finansowych kredytobiorcy.

Nasz serwis kojarzy klientów z wybranych miast z największymi firmami doradztwa finansowego, a wybór kredytu był najtrafniejszy, wniosek kredytowy wypełniony był bezbłędnie, a dokumentacji była pełna. Dokładność, punktualność i kompetencja to atuty doradców finansowych Domu Kredytowego Notus, Open Finance oraz Expander Advisors, którzy procedury kredytowe w 12 bankach udzielających kredytów mieszkaniowych (Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, BOŚ, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Euro Bank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao SA i PKO BP znają dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Nasz serwis działa nieprzerwanie od dziewięciu lat i pomógł już tysiącom internautów, poszukujących najkorzystniejszego kredytu na budowę domu lub zakup mieszkania w Pajęcznie.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Pajęcznie (obszar działania Pajęczno i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.