FB: #kredyty #StrzelceOpolskie #pozyczki #banki #doradztwo

Bank Expert jest portalem kojarzącym klientów ze Strzelec Opolskich z bankami oferującymi kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne, refinansowe oraz pożyczki hipoteczne (dla klientów bez zaległości w BIK, BIG, KRD). Ze względu na fakt, że propozycje i procedury w każdym z banków są inne, zdecydowaliśmy, że pomoc w wyborze oferty odbywać się będzie z pomocą certyfikowanych doradców finansowych Domu Kredytowego Notus, Open Finance i Expander.

Jest to rozwiązanie o tyle korzystne, że klient może poznać zdolność kredytową w kilkunastu bankach ze Strzelec Opolskich i okolic jednocześnie, wyjaśnić różnice w umowach, negocjować warunki w przypadku posiadania aktywów lub złożyć bezbłędnie kompletny wniosek o kredyt hipoteczny z wymaganymi załącznikami. Usługi świadczone przez doradców finansowych są bezpłatne, również Bank Expert nie pobiera żadnych opłat od klientów z tytułu pośrednictwa finansowego. Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Strzelcach Opolskich (obszar działania Strzelce Opolskie i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.