FB: #kredyty #Swidnica #pozyczki #banki #doradztwo

Witaj w Bank Expert – nowoczesnym portalu, umożliwiającym klientom ze Świdnicy wybór najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, refinansowego, konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej (dla klientów z czystym BIK, BIG, KRD) z oferty kilkunastu banków. Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu?

Dostęp do certyfikowanych doradców finansowych Domu Kredytowego Notus, Open Finance oraz Expander Advisors; 18 największych banków komercyjnych; najnowsze promocje bankowe; brak konieczności stania w kolejkach, aktualizacje warunków kredytowych za darmo na e-mail raz w miesiącu, liczne nagrody i osiągnięcia (wiarygodny Partner Money2Money 2014, Certyfikowany Partner M2M 2015, Diamentowy Partner Comperialead.pl) będące dowodem, że klienci chętnie korzystają z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu klientów ze Świdnicy!

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym ze Świdnicy (obszar działania Świdnica i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.