Kupiłeś używane auto? Możesz je zwrócić

Zakup pojazdu na rynku wtórnym zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem; wielu sprzedawców ukrywa usterki, które wychodzą dopiero po zakupie samochodu. Obecnie na rynku motoryzacyjnym jest możliwość zwrotu pojazdów poleasingowych, jeżeli z jakichś powodów zmienimy zdanie. To bardzo dobra informacja dla nabywców. Taką możliwość daje swoim klientom między innymi LeasePlan Fleet Management, właściciel salonu sprzedażowego aut poleasingowych – CarOutlet. Tego typu oferta to całkowita nowość na rynku, dzięki niej nie trzeba obawiać się zakupu używanego samochodu, gdyż można go wcześniej przetestować. Gdy nie będzie spełniać oczekiwań, to mamy prawo go zwrócić w ciągu 5 dni od dokonania zakupu lub po przejechaniu 200 kilometrów.

Lepsza jakość samochodów

Możliwość zwrotu zakupionego samochodu sprawia, że klienci ponoszą mniejsze ryzyko związane z transakcją. Do tej pory było tak, że po podpisaniu umowy, nie można było się z niej wycofać. Obecnie nie musimy nerwowo szukać ukrytych wad pojazdu, wystarczy, że go przetestujemy. Klient ma szansę wybrać samochód, który na pewno sprosta jego potrzebom i nie wpędzi go w kłopoty finansowe. Salon CarOutlet rozpoczął swoją działalność w 2015 roku. Głównym założeniem firmy było to, aby klient mógł nabyć sprawdzony, bezawaryjny pojazd w dobrym stanie. Aby sprostać takim oczekiwaniom, CarOutlet udostępnia auta wyłącznie z pełną dokumentacją techniczną oraz historią użytkowania. Co więcej, wszystkie oferowane samochody pochodzą od pierwszych właścicieli, z krajowych sieci dealerskich. LeasePlan posiada dwa salony samochodów poleasingowych, ich oferta jest skierowana do różnego rodzaju klientów, także tych najbardziej wymagających. W salonie przy ulicy Malowniczej można znaleźć auta z segmentu premium, natomiast w Piasecznie dostępne są samochody na każdą kieszeń, transakcji można dokonać zarówno za gotówkę, jak i wziąć w leasing.

Zakup samochodu w takim salonie to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ otrzymujemy czas na to, aby przetestować pojazd. Mamy też możliwość wycofania się z podpisanej umowy, w ten sposób nie kupujemy przysłowiowego kota w worku. Niestety póki co taką ofertę ma niewiele firm, miejmy nadzieję, że z biegiem czasu ten stan rzeczy ulegnie zmianie.

Poniższe zestawienia mogą Cię zainteresować:
Ranking kredytów mieszkaniowych grudzień 2022
Ranking kredytów gotówkowych grudzień 2022
Zdolność kredytowa kalkulator grudzień 2022
Promocje bankowe grudzień 2022