FB: #kredyty #Dzialoszyn #pozyczki #banki #doradztwo

Bank Expert oferuje klientom z Działoszyna dostęp do ofert kredytów mieszkaniowych, pożyczek hipotecznych (pożyczek pod zastaw nieruchomości), kredytów konsolidacyjnych, refinansowych poprzez doradców finansowych. Proces wyboru najlepszego kredytu zależy od wielu czynników, jak np. wysokość zdolności kredytowej, wartość nieruchomości, stosunek wkładu własnego do wartości nieruchomości, dostępność promocji, wybrany przez klienta okres spłaty kredytu (oferty zróżnicowane w zależności długości umowy) posiadanie aktywów lub innych produktów wybranego banku.

Przeciętny Nowak, pomimo dostępu do porównywarek finansowych, nie jest w stanie samodzielnie wybrać najlepszej oferty kredytowej ze względu na fakt, że Bank każdego klienta traktuje indywidualne, a prezentacje w Internecie nie są wiążące; dlatego powstał nasz portal, który kojarzy klientów z wybranych miejscowości z renomowanymi firmami doradczymi. W ofercie Bank Expert znajdują się 3 największe firmy doradcze (Dom Kredytowy Notus, Open Finance oraz Expander Advisors) oraz 12 banków udzielających kredytów mieszkaniowych (Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, BOŚ, BZ WBK, Credit Agricole, Deutsche Bank, Euro Bank, ING Bank Śląski, mBank, Pekao SA i PKO BP). Nasz portal działa nieprzerwanie od 2007 roku i pomógł już tysiącom klientów, poszukujących najtańszego finansowania zakupu nieruchomości w Działoszynie.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Działoszynie (obszar działania Działoszyn i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.