Bank Expert to blog, pełniący jednocześnie funkcję pasażu i centrum spotkań między instytucjami finansowymi, a klientami.

Nie jesteśmy bankiem, ani firmą pożyczkową. Nie jesteśmy także instytucją zbierającą, w jakikolwiek sposób, dane osobowe i w żaden sposób ich bezpośrednio nie przetwarzamy. Naszą misją jest skuteczna i obiektywna prezentacja informacji dostarczonej nam przez naszych partnerów – banki, ekspertów finansowych, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe – w formie zestawień i porównań.

Witryna aktualizowana jest na bieżąco, praktycznie co tydzień dokonujemy poprawek w ofertach, gdyż wiosną 2024 roku wszystko będzie zmieniać się bardzo dynamicznie ze względu na planowane wprowadzenie preferencyjnych kredytów hipotecznych w programie Mieszkanie na Start.

Nasza praca polega na nieustannym analizowaniu ofert i przedstawieniu ich rzetelnie w przyjazny dla klienta sposób. Pośredniczymy również w kontaktach pomiędzy instytucjami finansowymi, a klientami, dzięki zamieszczonym formularzom kontaktowym. Wszelkie dane wprowadzane w polach formularzy przesyłane są szyfrowanym protokołem bezpośrednio do banku, eksperta lub innej instytucji finansowej, do której otwierany jest formularz – nie mamy wglądu do danych w formularzach.

Od 20.10.2011 uruchomiliśmy live chat, na którym konsultant udzieli Państwu podstawowych informacji na temat wybranego produktu na naszej stronie (usługa w fazie beta).