Jeśli poszukują Państwo taniego kredytu hipotecznego, to jesteście we właściwym miejscu. Od blisko dziesięcu lat zajmujemy się promocją kredytów hipotecznych, zarówno mieszkaniowych, jak i budowlanych. Stała współpraca w bankowym systemie partnerskim pozwoliła nam stworzyć witrynę, dzięki której możemy porównać największe banki hipoteczne w Polsce. Dysponujemy takimi samymi ofertami jak w placówkach bankowych, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że identyczna oferta standardowa znajduje się w najbliższym oddziale bankowym. W przypadku pytań lub wątpliwości pomocą służą certyfikowani doradcy największych firm doradczych, których doradcy mobilni służą umiejętnościami, wiedzą oraz doświadczeniem.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Kredyty hipoteczne porównanie styczeń 2024:

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i jest zestawieniem stworzonym przy pomocy systemu afiliacyjnego portalu Bankier.pl.

Opinie o kredytach hipotecznych są różne na forum i wynikają zwykle z niewiedzy na temat procedury związanej z uzyskaniem przez bank pozytywnej lub negatywnej decyzji dla pożądanej wysokości. Wielu klientów nadal myśli, że mogą uzyskać w Polsce kredyt bez wkładu własnego z niskim oprocentowaniem i minimum formalności; zadają ciągle pytania gdzie najlepiej, gdzie najtaniej na podstawie wątpliwych opinii. Prawie połowa zapytań dotyczy kredytów w PKO, ING, Alior Banku. Według naszych statystyk do tych banków wysyłanych jest najwięcej zapytań; a gdzie najczęściej pada pozytywna odpowiedź? Zapraszamy do kontaktu z doradcami finansowymi.