Kredyty dla firm są w naszym portalu od niedawna, cieszą się jednak sporą popularnością, gdyż należą do najbardziej pożądanych na rynku. Dzięki prezentacjom czołowych banków dla firm, specjalizujących się w obsłudze podmiotów biznesowych przedstawiamy atrakcyjne warunki finansowania wszelkich projektów, zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i średnich firm.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Kredyty dla firm porównanie październik 2023:

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i jest zestawieniem stworzonym przy pomocy systemu afiliacyjnego portalu Bankier.pl.

Przeznaczenie kredytów biznesowych w ofercie:
1. dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność lub prowadzących ją przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy

2. dla specjalistów rozpoczynających działalność gospodarczą: lekarzy, stomatologów, protetyków stomatologicznych, lekarzy weterynarii, notariuszy, komorników, geodetów, radców prawnych, architektów, doradców podatkowych, adwokatów, tłumaczy przysięgłych lub biegłych rewidentów prowadzących działalność gospodarczą przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące

3. dla każdej firmy działającej powyżej 12 miesięcy:
na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością
– nawet do 100% kosztów inwestycji, maksymalnie 500 000 zł
– bez konieczności przedstawiania faktur rozliczeniowych
– okres kredytowania do 5 lat
– możliwość uruchomienia jednorazowo lub w transzach
– bez konieczności przedstawiania zabezpieczenia do 200 tys. zł
– możliwość otwarcia rachunku do obsługi spłaty kredytu i odsetek wraz z dostępem przez internet, telefon komórkowy i SMS.

Internauci, którzy nas odwiedzają najczęściej pytają o oprocentowanie kredytów dla firm, o kredyty na start bez BIK oraz o ranking kredytów dla firm 2017 bez BIK, KRD, ZUS i US. Niestety tak dobry ofert nie mamy, ale nasi konsultanci mogą wskazać, który bank oferuje najtańszy kredyt gotówkowy dla firm poniżej 6 miesięcy, które banki udzielają kredytów z gwarancją de minimis i jak uzyskać dofinansowanie projektów. W przypadku pytań lub wątpliwości pomocą służą konsultanci Comperia.pl i Money.pl