Poszukujesz pożyczki bez BIK, bez zaświadczeń o dochodach i bez poręczycieli? Jesteś we właściwym miejscu. Poniżej znajdziesz oferty instytucji, które udzielają pożyczek na prostych i przejrzystych zasadach. Sam wybierasz na jaki okres chcesz wziąć pożyczkę (do około 30 dni) i w jakiej wysokości (zwykle do 2500 zł). Pamiętaj jednak, że spłacić ją musisz terminowo – jeśli wiesz, że będziesz mieć problemy ze zwrotem zadłużenia – NIE BIERZ POŻYCZKI, NIE WPADNIJ W SPIRALĘ ZADŁUŻENIA!

Pożyczki pozabankowe porównanie styczeń 2024:

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i jest zestawieniem stworzonym przy pomocy systemu afiliacyjnego portalu Bankier.pl.

Internauci, którzy nas odwiedzają najczęściej pytają o ekspresowe pożyczki pozabankowe na raty bez BIK, KRD, bez zaświadczeń, konieczności posiadania konta i najlepiej przez Internet. Niestety tak dobrych warunków chwilówek nie posiadamy, ale możemy wskazać, które z nich dostępne są od 18 roku życia i mają w prezentacjach pierwszą pożyczkę gratis (bez konieczności spłaty odsetek – tyle ile klient pożycza musi oddać). Powyższa lista firm pożyczkowych (lista ciągle aktualizowana o nowe firmy pożyczkowe) zawiera bezpośrednie odnośniki do ofert, po kliknięciu klient przekierowywany jest do wybranej instytucji i tam zgodnie z procedurą może wziąć pożyczkę online.