Kredyty konsolidacyjne to rozwiązanie dla osób, które posiadają wiele kredytów konsumpcyjnych i chciałyby płacić niższe raty. Jest to możliwe, jeśli posiadają nieruchomość, dzięki której mogą zastąpić np. 6 kredytów gotówkowych i kredyt samochodowy, jednym kredytem hipotecznym. To świetne rozwiązanie dla klientów, gdyż miesięczne raty mogą być zmniejszone nawet o 50%.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Kredyty konsolidacyjne porównanie styczeń 2024:

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i jest zestawieniem stworzonym przy pomocy systemu afiliacyjnego portalu Bankier.pl.

Klienci najczęściej poszukują kredytów konsolidacyjnych bez zdolności kredytowej i z komornikiem. Niestety, aby wziąć kredyt konsolidacyjny nie można mieć zaległości w BIK; kredyty konsolidacyjne zostały stworzone po to, aby w BIK uniknąć negatywnych wpisów – przez zmniejszenie rat wielu zobowiązań i zamianie ich na jeden kredyt zabezpieczony hipoteką (konsolidacja hipoteczna) z niższą ratą. Przy kredycie konsolidacyjnym trzeba spełnić takie same warunki jak przy każdym kredycie hipotecznym. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu z doradcami finansowymi.