FB: #kredyty #Lask #pozyczki #banki #doradztwo

Witaj w nowej wersji portalu Bank Expert, który umożliwia klientom z łasku wybór najtańszego kredytu na mieszkanie, zakup lub budowę domu. Ułatwiamy także konsolidację kredytów konsumpcyjnych lub uzyskanie pożyczki pod zastaw nieruchomości z oferty kilkunastu banków (dla klientów bez zaległości w BIK, BIG, KRD). Dlaczego warto skorzystać z niniejszego portalu?

Dostęp do doświadczonych i sprawdzonych doradców finansowych Domu Kredytowego Notus, Open Finance oraz Expander Advisors; 18 najpopularniejszych banków komercyjnych; aktualne promocje bankowe; oszczędność czasu dzięki intuicyjnemu interfejsowi, liczne nagrody i osiągnięcia (wiarygodny Partner Money2Money 2014, Certyfikowany Partner M2M 2015, Diamentowy Partner Comperialead.pl) będące dowodem, że Internauci chętnie korzystają z naszych usług. Zapraszamy do kontaktu klientów z Łasku!

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Łasku (obszar działania Łask i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.