FB: #kredyty #Nysa #pozyczki #banki #doradztwo

Bank Expert jest serwisem z dedykowaną ofertą dla klientów z Nysy i okolic. Umożliwiamy wybór odpowiedniego kredytu mieszkaniowego, konsolidacyjnego lub pożyczki hipotecznej na podstawie analizy możliwości finansowych Kredytobiorcy i jego preferencji. Cel ten realizujemy z pomocą kilkuset mobilnych doradców finansowych Notus, Open Finance oraz Expander, działających na obszarze całego kraju.

Usługi świadczone przez powyższe firmy doradztwa finansowego są bezpłatne i obejmują przygotowanie dokumentów wymaganych przy wniosku o kredyt, negocjacje z bankami, wyjaśnienie wątpliwości w umowie kredytowej, aż do skutecznego uzyskania kredytu hipotecznego. Aby móc skorzystać z usług powyższych firm doradczych, konieczne jest spotkanie oraz podpisanie umowy pośrednictwa finansowego (klient nie ponosi żadnych kosztów). Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Nysie (obszar działania Nysa i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.