FB: #kredyty #Opoczno #pozyczki #banki #doradztwo

Bank Expert jest portalem z dedykowaną ofertą dla mieszkańców Opoczna i okolic. Ułatwiamy wybór najlepszego kredytu na mieszkanie, zakup lub budowę domu na podstawie analizy finansów osobistych Kredytobiorcy i jego preferencji. Cel ten udaje nam się zrealizować z pomocą doświadczonych doradców finansowych Domu Kredytowego Notus, Open Finance oraz Expander Advisors, działających na terenie całego kraju.

Usługi świadczone przez w/w firmy doradztwa finansowego są darmowe i obejmują przygotowanie pełnej dokumentacji do wniosku o kredyt, negocjacje z wybranym bankiem, analizę umowy kredytowej, aż do chwili uruchomienia kredytu hipotecznego. Aby móc skorzystać z usług firm doradczych, konieczne jest spotkanie oraz podpisanie umowy pośrednictwa finansowego (klient indywidualny nie ponosi żadnych kosztów). Zapraszamy do kontaktu.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Bank Expert to gwarantowany kontakt ze sprawdzonym doradcą finansowym lub ekspertem kredytowym w Opocznie (obszar działania Opoczno i okolice). Dostęp do tanich i szybkich kredytów w opcji bezpośredniej zapewnia M2M i ALTBERGER. Prezentacje na niniejszej stronie nie stanowią usługi doradztwa finansowego i nie stanową rekomendacji zakupu papierów wartościowych. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.