Pożyczki hipoteczne to tanie pożyczki gotówkowe powyżej 20 000 PLN pod zastaw nieruchomości mieszkalnej. Oprocentowanie pożyczki hipotecznej jest wyższe niż kredytu hipotecznego, natomiast wysokość pożyczki nie jest wyższa niż 75% wartości zastawionej nieruchomości. Kolejnym ograniczeniem jest zdolność kredytowa, którą trzeba bezwględnie posiadać oraz czas spłaty pożyczki, który uzależniony jest także od stanu zastawionej hipoteki, standardu wykończenia itp. Dodatkowe koszty pożyczki hipotecznej to obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości.

KONTAKT Z EKSPERTEM FINANSOWYM

Pożyczki hipoteczne porównanie styczeń 2024:

Powyższa prezentacja ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego i jest zestawieniem stworzonym przy pomocy systemu afiliacyjnego portalu Bankier.pl.

Internauci dość często pytają o pożyczki hipoteczne pozabankowe i dla firm. Poszukując opinii na forach mają nadzieję na pożyczkę pod zastaw bez zdolności kredytowej, bez dochodów i zaświadczeń. Niestety nie posiadamy bankowych pożyczek hipotecznych spełniających tego typu preferencje! Jednak gdy klient posiada zdolność kredytową, nie ma negatywnej historii w BIK, a chce najszybciej i najtaniej pożyczyć wyższą sumę od standardowej, to zapraszamy do skorzystania z kalkulatora i kontaktu z renomowanym doradcą finansowym.